nedeľa 7. novembra 2021

Túto podprsenku si nebudeš chcieť vyzliecť:)

Všetky poznáme ten božský pocit, keď prídeme z práce domov, dáme si vlasy do copu a zhodíme podprsenku. Keď je podprsenka otravná, celkom určite nám nesedí veľkosť, strih alebo materiál. Ale ako to býva? Pohodlné podprsenky neposkytujú potrebnú oporu a tie, ktoré ju poskytujú, nás zase tlačia alebo ťahajú. Krásna spodná bielizeň nebýva veľmi pohodlná/funkčná a tá pohodlná/funkčná nebýva pekná. Niektoré podprsenky vyzerajú skvelo, keď si ich skúšate v obchode, ale potom si na ne doma niečo oblečiete a zistíte, že vám pod tričkom/blúzkou/v šatách nerobia "dobré prsia". S podprsenkami je to ako s topánkami - je iné mať ich na sebe 2 min. v predajni a iné je stráviť v nich 12 hod. 

A viete, čo ešte v poslednom čase štvalo na podprsenkách mňa? Že ich je vidno. Že robia faldíky okolo lopatiek a presvitajú cez tričko - nie kvôli zle zvolenej farbe, ale kvôli strihu/materiálu - skrátka vidíte, kde sa fyzicky podprsenka začína a kde sa končí. Už veľa rokov nosím bezšvové nohavičky, ale nikdy mi nenapadlo kúpiť si bezšvovú podprsenku, až teraz. Našla som jednu skvelú v Lindex, už som vám na ňu dávala koncom leta tip na Instagrame, ale odvtedy som si kúpila ešte 2 ďalšie, tak to si zaslúži článok aj pre tie z vás, ktoré na Instagrame nie ste alebo ma nesledujete. Myslím si, že dobré veci treba zdieľať, hlavne my ženy by sme mali držať spolu a pomáhať si, inšpirovať sa. Sú tovary a služby, ktoré nám vedia neskutočne spríjemniť a uľahčiť život a o takých vám tu chcem písať. Mimochodom, toto nie je žiadna spolupráca, podprsenku som si našla sama a kúpila som si ju sama, nikto ma na to nenaviedol ani ma finančne nepodporil:) Škoda:( :))

Ale späť k podprsenke! Prečo vám o nej píšem?

  • podprsenka je prakticky neviditeľná - je takmer bezšvová, nemá kostice ani zapínanie, nevytvára faldíky okolo lopatiek
  • je z príjemného, ľahučkého, ale odolného materiálu a je extrémne pohodlná
  • poskytuje potrebnú oporu a prsia pekne vytvaruje vďaka spevnenému lemu a okrúhlym tenkým vložkám v košíkoch; vložky sú vyberateľné, čo urýchľuje sušenie podprsenky 
  • podprsenka je dostupná v 3 farbách vrátane telovej, ktorá sa podľa mňa každej žene zíde 
  • oblečená vyzerá ako lambada alebo ako elegantnejší variant športovej podprsenky, takže to nie je až taký grandma style ako to pri pohodlných podprsenkách, žiaľ, býva:)
Je jasné, že túto podprsenku si nebudete môcť obliecť kedykoľvek do čohokoľvek, ale takto na jeseň a cez zimu pod tričká s dlhým rukávom a svetre je to skvelý kúsok. Mám dojem, že dobrá podprsenka sa hľadá ťažšie ako dobrý mejkap:) Dajte mi vedieť, či zvyknete mať šťastie na dobré podprsenky a kde ich nakupujete. Peknú nedeľu vám prajem:) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára