nedeľa 8. septembra 2019

Džínová bunda už aj v mojom šatníku:)


Ahoj decká:) Džínové bundy sa mi na iných ženách vždy páčili, najmä kombinácia s dlhými šatami je podľa mňa neprekonateľná:) Ja som džínovú bundu doma asi nikdy nemala (?) a keď som si nejakú v obchode skúšala, žiadna ma neoslovila tak, aby som ju zobrala. Tentokrát som mala šťastie, išla som do Centralu vyslovene s tým, že idem pozerať len po džínových bundách. Prešla som veľa obchodov, no všade mali len oversized alebo roztrhané bundy, prípadne mi nesedela farba či strih. Už som bola na odchode z posledného obchodu a vtedy som ju našla! V Bershke mali celkom obyčajnú svetlo modrú džínovku, ktorá bola šitá ako na mňa, dokonca má (zvučka) vnútorné vrecká!:) Toto bude nepochybne jeden z tých kúskov, ktoré budem nosiť roky, juj, idem ju hneď hodiť do práčky:) 

4 komentáre:

 1. džínové bundy sú láska :D úplne chápem tvoju struggle nejakú zohnať :D ja som sa snažila tiež mega dlho zohnať niečo čo by mi pristalo a zároveň za to ale nenechať obličku -.- nakoniec sa mi to podarilo v detskej sekcii sekáča za 1,75 e (!) a mám ju už asi zo päť rokov a stále sa bojím dňa kedy sa na mne doslova rozpadne :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Takéto nákupy sú najviac:) Pekná a lacná vec vie často urobiť 100 x väčšiu radosť ako niečo, na čo si človek krvopotne naškrečkuje:) Nech Ti bunda ešte dlho slúži:)

   Odstrániť
 2. krásna bundička, ja mám sice dve ale ani jedna nieje taká tá laska na prvé oblečenie :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:) Už ju nosím, je skvelá, veľmi dobre sa v nej cítim:) Hm, možno do tretice všetko dobré...:)

   Odstrániť