sobota 14. septembra 2019

Beriem si voľno!


Krásne sobotné ráno decká, ako sa máte? Ja som akurát po raňajkách a chystám sa na väčší týždňový nákup do potravín, ale ešte pred tým som sa vám chcela ozvať s touto neuveriteľnou informáciou - zobrala som si dovolenku!:) Ani neviem ako som sa dostala do kategórie ľudí, ktorí voľno prakticky nečerpajú. Dovolenku si prenášam z roka na rok, pretože pri tomto type práce neexistuje snáď nič, čo by sa nedalo riešiť homeofficom. Medzi mojimi novoročnými záväzkami teda bolo aj viac oddychovať. A zdá sa, že na tom už pracujem:) Spísala som si dlhý zoznam vecí, ktoré by som počas voľna chcela vybaviť/urobiť/zažiť a silno dúfam, že neupadnem do poflakovačského módu, ale sa týmto veciam naozaj povenujem:) Chcela by som si vytriediť a zazálohovať fotky, ostrihať si vlasy, ísť pozrieť našich, porobiť inzeráty na veci, ktorých sa chcem zbaviť, prehlásiť si telefón, pretože je ešte stále písaný na maminu:), ísť na výlet do Trnavy, kam sa chystám už dlho a ešte som tam nebola, čítať si knižku, blogovať, namaľovať obraz, umyť okná, ísť na babskú jazdu do Košíc, chodiť na raňajky do mesta, cvičiť, ísť na Slovnaft bike, pretriediť si topánky, ďalej si potrebujem dať urobiť business foto a chcem vyskúšať nový recept na koláčik. Uff, toto je síce len výber zo zoznamu, ale mne sa vidí, že to za ten týždeň všetko ani nestihnem:) Ako ste na tom vy s čerpaním dovolenky? Tiež na to zabúdate alebo vám voľné dni už v polovici roka chýbajú?:)

2 komentáre:

  1. Už som sa zľakla, že si berieš voľno od písania článkov tu na blogu, ale našťastie nie. Nuž dovolenku čerpám tak priebežne, ale na tú hlavnú idem až teraz. Tento rok som ju už výnimočne dosť vyčerpala, inak mávam problémy s jej čerpaním.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Niee:) Písanie ma, zdá sa, asi nikdy neomrzí:) Mám obdobia, kedy potrebujem pauzu, ale skôr od počítača ako od písania:) Prajem peknú a pohodovú dovolenku:))

      Odstrániť