sobota 13. apríla 2019

Módna prehliadka čakala len na mňa!

Ahoj decká, 

včera som sa bola pozrieť na Eurovea Fashion Forward a akosi sa stále neviem rozhodnúť, či sa mi tam páčilo alebo nie. Rada sa pozerám na tvorbu šikovných, kreatívnych ľudí, ale včera to úplne nebolo podľa môjho gusta. Mnoho látok/kombinácii na mňa pôsobilo lacno a to nie je ten pocit, z ktorého sa človek teší na takomto podujatí. Všimla som si, že ani iní ľudia veľmi "neodpadávali", na konci prehliadok málokto tlieskal. Veľa urobilo aj to, že som sa akcie zúčastnila sama. Keď som šla pozrieť vstupenky, že zoberiem Aďu a baby z práce, našla som akurát jednu jedinú poslednú vstupenku na jeden jediný posledný deň, tak som ju kúpila, ani som nevedela, na koho idem. Lenže prestávky medzi prehliadkami trvajú toľko, ako samotné prehliadky, no ešte, že som si na vstupe uchmatla časopis:) No a potom mi pred poslednou prehliadkou nejaká slečna obsadila miesto a nechcela sa z neho pohnúť, lebo "teraz tu sedím ja". Chápete?

Napriek tomu musím povedať, že tých pár kúskov, čo ma zaujalo, bolo prekrásnych. Nižšie vám prinášam výber toho pre mňa najkrajšieho/najzaujímavejšieho. Je mi jasné, že aj keď som ja zrovna nemala svoj deň a bohvieako som si to neužila, je za takýmto podujatím veľa práce, talentovaných ľudí, energie, času a nervov. Niekedy, žiaľ, nezáleží ani tak na tom, kde sme, ako na tom, s kým sme/ako sa cítime. Tiež to tak občas máte?

 

 


 

 

 

P. S.: Nechcela som vás ovplyvňovať, tak to píšem až sem - najviac sa mi páčili modré šaty s bodkami a hnedé s mašľou na krku:) 

2 komentáre:

  1. Jéé, to musí být fajn :) taky bych se někdy na módní přehlídku chtěla podívat..

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť