utorok 16. apríla 2019

Babská sobota a moje prvé líčenie

Ahoj decká, 

môj život nabral nečakaný smer:) Po minikurze líčenia, o ktorom som vám nedávno písala aj na blogu, ma líčenie začalo extrémne baviť. Tento víkend som prvýkrát líčila niekoho iného ako seba a nejdem chodiť okolo horúcej kaše, ale sama som prekvapená, ako dobre to dopadlo:) Peťa sa mi nielenže sama ponúkla, ale ešte mala aj tú odvahu, že rovno z líčenia išla na rande:) Na fotkách môžete vidieť, ako to prebiehalo. Ráno som najskôr nalíčila seba, oprala štetce a modlila sa, aby vyschli:) S Peťou sme sa stretli v Eurovei, vybavili obed, nákupy, koláčik, kávičku... A pustili sa do práce. Zabrali sme 2 stoly vo foodcourte a ja som celý čas čakala, že nás odtiaľ niekto vyrazí, predsa len tam ľudia chodia jesť a nie líčiť sa:) Ale ak by vás to zaujímalo, keď sme k tým stolom prišli, boli zaprasené viac ako keď sme odchádzali #magicwetwipes - takže nie, tí čo ste tam v sobotu jedli, nemáte mejkap na lakťoch:))

Samozrejme, treba povedať, že je to hlavne Petina prirodzená krása (99,99 %) a až potom moja šikovnosť (0,01 %), ktorá sa podpísala na výsledku. Viac ako výsledok samotný pre mňa bolo dôležité zistiť, či sa v tejto úlohe cítim komfortne a teda, či mám túto aktivitu nechať zapadnúť alebo ďalej rozvíjať. No a myslím, že podľa tohto článku a mojich nadšených postov na Instagrame vám je jasné, pre ktorú možnosť som sa rozhodla...:)


   


Ako sa vám páči výsledok? Ak by ste mali záujem o líčenie, budem rada, keď mi napíšete: ivaora.ora@gmail.com:)

2 komentáre:

  1. Vyzerá to úžasne, veľmi profesionálne. Ako tak vidím dosť u teba dominuje značka Rimmel a štetce Ebelin. S oboma mám skúsenosti a sú fakt skvelé.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ďakujem Jani:) Tie štetce sú super:) Mám jeden jediný drahší nedrogérkový a ten je najhorší. Vidíš, ani som si neuvedomila, koľko toho mám od Rimmel:)

    OdpovedaťOdstrániť