nedeľa 18. marca 2018

Refrešni si pracovný kútik, jak sa ti bude dobre pracovať! :)

Helou decká, 

dnes píšem už tretí článok, tak hádam bude mať hlavu a pätu:) Aký máte víkend? Opäť sa nám ochladilo, ja som preto stavila najmä na papučovú kultúru a využila tento nečas na prípravu ďalšieho čísla časopisu, ktorý vyjde už čoskoro. A tým sa vlastne šikovne premosťujem do hlavnej témy tohto článku - mojej "pracovne". 

Za písacím stolom trávim veľa času. Jednak mám sedavú prácu, jednak sedavé koníčky. Tým sa písací stôl stáva centrom môjho pobytu doma a asi aj preto mám na toto miesto väčšie nároky:) Mám rada kancelárske stoličky, na ktorých sa človek cíti ako pán tvorstva a na stole neznesiem nič, čo tam nemá čo robiť (naopak, všetko potrebné chcem mať poruke!). Zároveň však trpím takou tou život-je-zmena poruchou a nedokážem mať vo svojom životnom priestore dlho tie isté veci. Naposledy tak padla za vlasť moja stará kancelárska stolička a (takmer) všetko, čo ležalo na okennej parapete. 

Ak sledujete môj instáč, asi vám dnes neukážem nič nové, ale mám novú stoličku a gýčový nápis na parapete!:D Stoličku som ulovila v Ikei (aké prekvapenie, že?) a nápis v F&F. Nápis bol pôvodne biely, ale keďže na mojej rovnako bielej parapete skôr zanikal ako vynikal, rozhodla som sa ho pretvoriť. Pomaľovala som ho farbami, ktoré sa mi hodia ku stenám a výsledok sa mi veľmi páči! Koniec koncov, biely nápis DREAM, HOME, LOVE a pod. má doma "každý", takto som do toho dala aspoň niečo svoje. Čo na to farebné prevedenie hovoríte vy?  

K vajcovej stoličke by som povedala asi len toľko, že je bá-ječ-ná!:) Videla som ju už dávnejšie na internete, ale myslela som si, že je to len jeden z tých kúskov, ktoré dobre vyzerajú na fotkách, no reálne nie sú veľmi pohodlné. V mobile som mala uložené 3 stoličky, ktoré sa mi páčili na e-shope Ikea a tie som si potom aj šla do obchodu pozrieť. Všetky 3 vyzerali naživo hrozne! Už-už som odchádzala, keď som si všimla tú vajcovú. Sadla som si na ňu a už som sa nechcela postaviť, nechýbalo veľa a odkolieskovala by som si to na nej až do Petržalky:D Ako sa stolička pozdáva vám? 


 

 

  

Pozdravujem vás a pekný zvyšok nedele vám prajem:)

2 komentáre: